גילה זמיר

התודעה הפוליטית והדמוקרטית בחברה הישראל נפגעה באופן אנוש מנקודת הזמן של 4 בנובמבר 1995.בתהליך מחושב ומכרסם נפגעת הדמוקרטיה ויותר קשה מכך תחושת האזרח למהי דמוקרטיה וזכויותיו מכורסמת קשות כשהציבור מתרגל לשרוד במציאות כזו ולקבל את הדין. החברה הישראלית בעיני היום היא חברה שעברה ועוברת דיכוי מנטלי ומוותרת על זכותה להיות חלק פעיל בעיצוב המציאות. הפוליטיקה הפכה מילת גנאי ומושכת אליה בעיקר כוחות אופורטוניסטים או בעלי אינטרסים כלכליים חזיריים.
אני רוצה לקדם את החינוך והתודעה של הדורות הצעירים בעיקר למהי דמוקרטיה, חינוך לפוליטיקה וכוחות של הפרט לעצב את מציאות חייו תוך ראייה רחבה של המציאות בישראל, כלל הגורמים, שאיפה לחיים של חופש בחירה, ערכים פרוגרסיביים וחופש מדת וכפייה.
נושאים שקרובים ללבי
קצת עלי
גרה בחיפה כל חיי, ילידת 1960, נשואה, אם לשלושה וסבתא לשתיים. מתגוררת בשכונת הדר בחיפה. יועצת תקשורת, דוברת, יוצרת וכותבת תוכן. כעת עמיתה בתכנית למנהיגות חברתית במרכז מנדל צפון ועובדת על מיזם ברוח המצע שלי כשנקודת הפתיחה שלו היא העלאת ערכה הציבורי והמיתוגי של חיפה ביצירת שותפויות עשייה בין השטח לארגוני אקדמיה ועסקים והפיכת העשייה לתו איכות מקומי המשפיע ומניע תהליכים כפי שהעיר ותושביה ראויים להם.
אני מגיעה מרקע של ליווי תקשורתי ודוברותי פוליטי בכנסת ובמוניציפאלי-דוברת המועצה האזורית עמק חפר. פעילה חברתית וסביבתית בחיפה.
עוד משהו? מציירת בשמן ורואה גם בתחום זה ייעוד.

© כל הזכויות שמורות לדמוקרטית 2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
כתובת: נטף 33, נטף

מען למכתבים: דמוקרטית - ת.ד 33, נטף 90804

מען למכתבים אלקטרוניים:   info@democratit.org.il

להסרת התפקדות:   info+book@democratit.org.il

 האתר פונה בלשון נשים וגברים בשביל להתחשב בכולם
web.png