הצבעת הריבון הראשונה

עודכן ב: ינו 31יום שישי 28.1

חברות וחברי הדמוקרטית שלום!


רק סיימנו לבחור את רשימת הדמוקרטית לכנסת, וכבר הצבעה נוספת לפנינו - ככה זה בדמוקרטיה :)


השבוע (31.1-4.2) נחליט באם אנו מגישים רשימה לכנסת, ואולי גם איזו רשימה. אם לא יבשיל משא ומתן עם מפלגה או מפלגות אחיות, נעלה להצבעה רק את השאלה האם להגיש את רשימת הדמוקרטית הנבחרת לכנסת אם לאו. אם משא ומתן כזה יבשיל לכדי הצעה לרשימה משותפת עם מפלגה אחרת, גם נחליט ביחד האם להגיש את הרשימה המשותפת לכנסת, או את רשימת הדמוקרטית העצמאית. בנוסף, העשיריה הראשונה של הדמוקרטית תצרף את המלצתה לחלופה המועדפת עליה.


אני מזכיר, שהגשת הרשימה אינה מחייבת שהדמוקרטית אכן תשתתף בבחירות. אם נגיש את רשימת הדמוקרטית באופן עצמאי, נצביע שוב כולנו שבוע לפני הבחירות הכלליות - ב 16.3, על השאלה האם להשתתף בבחירות הכלליות או האם למשוך את פתקי ההצבעה שלנו מן הקלפיות.


מכתב עם תיאור החלופות להצבעה ועם המלצת העשיריה הראשונה יצא ביום לפני ההצבעה. כמו כן יצא סמס לכל המצביעים הקורא להם להצביע. זכאים להצביע כל מי שהיה זכאי להצביע בבחירות המקדימות של הדמוקרטית. אם את.ה חושב.ת שהיית זכאי.ת להצביע בבחירות המקדימות, אך לא יכולת להצביע בגלל תקלה, עכשיו זה הזמן לתקנה.

אנא פנו למספר 055-9747436 אל הדמוקרטית להסדיר אותה בהקדם האפשרי: יום ו׳ בין השעות 10:00-14:00

יום א׳ בין השעות 09:00-19:00

יום ב׳ בין השעות 10:00-21:00בידידות,אודי שפירא683 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תוצאות הצבעת ריבון 2.2

יום רביעי 3.2 חברות וחברי הדמוקרטית שלום! הכרעתם כי המפלגה תתמודד בבחירות לכנסת ה-24, ואנחנו רוצות ורוצים להגיד לכן ולכם תודה על האמון. אנחנו מבטיחים להצדיקו. לאור החלטתכם זו, נגיש היום את רשימת הדמוק

© כל הזכויות שמורות לדמוקרטית 2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
כתובת: נטף 33, נטף

מען למכתבים: דמוקרטית - ת.ד 33, נטף 90804

מען למכתבים אלקטרוניים:   info@democratit.org.il

להסרת התפקדות:   info+book@democratit.org.il

 האתר פונה בלשון נשים וגברים בשביל להתחשב בכולם
web.png