יוזמה להקדמת הצבעת הריבון לגבי ריצה בבחירות

יוזמה של אבי עופר שאוסף 100 חתימות של מתפקדים כדי לקיים את ההצבעה בהקדם: הפסקת הריצה עכשיו: אנו, קבוצה של מעל 80 מתפקדות ומתפקדים לדמוקרטית, קוראות להצביע בהקדם האפשרי על הפסקת הריצה לכנסת כבר עכשיו.

לשם ייזום הצבעה כזו נדרשת פנייה של 100 חברות/י הריבון; נשמח אם יצטרפו לקריאתנו גם מעבר למספר זה (נוהל ההצטרפות: בסוף הפוסט).

לדעתנו אין כל פסול בשינוי דעת הריבון, גם אם לפני שבועיים וחצי החלטנו אחרת. הנסיבות השתנו ואפשר לשנות החלטות, אלא שהדבר צריך להיעשות בדרך של הצבעת הריבון, ולא בשום דרך האחרת. העובדה שיוזמה זו צומחת מקרב הריבון, ולא מתוך מוסדות המפלגה, היא תמצית מהותה וכוחה של הדמוקרטית. הצטרפו אלינו!

כמו כן נזכיר כי בינתיים המזכירות הזמנית והעשירייה הראשונה כבר המליצו גם הן על הפסקת הריצה; נוצר מצב בו דה-פקטו הריצה נעצרה, אך הריבון יצביע על כך רק בעוד חודש והדבר אינו תקין בעינינו. מרגע שיש המלצה, ראוי שהריבון יצביע עליה בהקדם וייתן לה תוקף של החלטה.

ההצטרפות והחתימה היא דרך טופס אינטרנטי פשוט וקל למילוי; אני מתאם את הרישום. ניתן לקבל קישור לטופס החתימה בפנייה ישירה אלי: במסנג'ר, או בווטסאפ שלי למי שיש אותו. בפנייה נא לרשום שם מלא בעברית, ומספר נייד להתקשרות בווטסאפ. הסיבה לנוהל זה היא הרצון להימנע מהטרלות בטופס עצמו מצד מי שאינן/ם חברותי הדמוקרטית.


55 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תוצאות הצבעת ריבון 2.2

יום רביעי 3.2 חברות וחברי הדמוקרטית שלום! הכרעתם כי המפלגה תתמודד בבחירות לכנסת ה-24, ואנחנו רוצות ורוצים להגיד לכן ולכם תודה על האמון. אנחנו מבטיחים להצדיקו. לאור החלטתכם זו, נגיש היום את רשימת הדמוק

הצבעת הריבון הראשונה

יום שישי 28.1 חברות וחברי הדמוקרטית שלום! רק סיימנו לבחור את רשימת הדמוקרטית לכנסת, וכבר הצבעה נוספת לפנינו - ככה זה בדמוקרטיה :) השבוע (31.1-4.2) נחליט באם אנו מגישים רשימה לכנסת, ואולי גם איזו רשימה

© כל הזכויות שמורות לדמוקרטית 2020

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
כתובת: נטף 33, נטף

מען למכתבים: דמוקרטית - ת.ד 33, נטף 90804

מען למכתבים אלקטרוניים:   info@democratit.org.il

להסרת התפקדות:   info+book@democratit.org.il

 האתר פונה בלשון נשים וגברים בשביל להתחשב בכולם
web.png