top of page

קרן תמרי

משבר האקלים כולל את המאבקים הכי חשובים של ימינו; משיוויון בין קהילתי לזכויות בע"ח. הגיע הזמן שנראה את הקשר ונפעל ליצור מערכת טובה יותר לכולם.
חזון
קרן תמרי
Color_Strip.png
נושאים שקרובים ללבי
קצת עלי
היי שלום, שמי קרן ואני בת 27 ומתגוררת כיום בפלורנטין. אני מנהלת פרויקטים באנימלס (לשעבר אנונימוס) ומתנדבת כבר מעל לשנתיים וחצי במגמה ירוקה. הנושאים של זכויות בעלי חיים ומשבר האקלים הינם הנושאים הכי חשובים וקריטים לדבר עליהם.\n\nלמה, את שואלת? מכיוון שהכל קשור! משבר האקלים הינו הקריסס הכי גדול שהאנושות תתמודד איתו, אי פעם. זה ממש עניין של חיים ומוות! אם לא נעיר את הממשלה ונדרוש ממנה להכריז על מצב חירום אקלימי, ולשנות את ההתנהגויות שלנו כמדינה וכיחידים, לא נוכל לעשות את השינוי הדרסטי שנדרש מאיתנו ב8 שנים הקרובות.\n\nבשנת 2030 אנחנו נגיע לנקודת אל חזור, זאת אומרת שלא משנה מה נעשה, לא נוכל להציל את עצמנו. אני מרגישה מחויבות ענקית לשים את הנושא הזה על מרכז השולחן ולפתוח למקבלי ההחלטות ולאזרחים ואזרחיות את העיניים.\n\nתרשי לי לספר לך איך הכל קשור למשבר האקלים ולמה קריטי שנלחם על זה יחד. המזרח התיכון הוא אחד מ3 נקודות שההתחממות הגלובלית תשפיע עליהן הכי מהר. מה זה אומר? שיהיה כאן חם וקר בקיצוניות (כמו שאפשר כבר לראות עם 26 מעלות בינואר), יהיו מחסורי אוכל ומים, המדינות סביבנו ידרשו מקלט אצלנו מכיוון שאנחנו אחת המדינות המתקדמות מבחינה טכנולוגית ונוכל להתמודד עם המשבר בצורה טובה יותר (אך לא טובה באמת) מהמדינות שסביבנו.\n\nזאת אומרת שיהיו מאות מיליוני פליטי אקלים על הגדרות שלנו, איך נתמודד עם זה? שלא נדבר על העניין שעניים וחלשים יפגעו הכי הרבה ממשבר האקלים. זה נושא שנוגע בכל אספקט של צדק שראוי להלחם עבורו!\n\nהגורם מספר 1 לההתחממות הגלובלית הוא תעשיית המזון מן החי. עלינו לדרוש שינוי דרסטי למען בעלי חיים שסובלים ברמות בלתי נתפסות ולמען עתידנו שנלקח מאיתנו ומילדינו כל יום קצת יותר.\n\nאני מאמינה שאוכל לייצג את הדמוקרטית בכבוד מכיוון שאני מאמינה בפוליטיקה אחרת. פוליטיקה שקופה וכנה. כל מי שתשאלי עלי יגיד שאני אומרת את מה שאני חושבת ולא מתביישת להלחם עבור מה שחשוב לי. אני חושבת שזה משהו שחסר כיום בממשלה שלנו, ואשמח להזדמנות להביא איתי גישה אחרת, שדואגת לאזרחים, ולא לעצמי.\n\nאם אקבל את ההזדמנות להיות בכנסת, אני אעזר בידע ובניסיון הרב של כל הא.נשים המדהימים ומדהימות שיש סביבי וכך אוכל לייצג את מי שמצביע עבורנו בכבוד.\n\nאשמח לספר לך יותר על עצמי בהמשך\nתודה על ההזדמנות ובהצלחה לנו!\n
חוץ מזה
היי שלום, שמי קרן ואני בת 27 ומתגוררת כיום בפלורנטין. אני מנהלת פרויקטים באנימלס (לשעבר אנונימוס) ומתנדבת כבר מעל לשנתיים וחצי במגמה ירוקה. הנושאים של זכויות בעלי חיים ומשבר האקלים הינם הנושאים הכי חשובים וקריטים לדבר עליהם.

למה, את שואלת? מכיוון שהכל קשור! משבר האקלים הינו הקריסס הכי גדול שהאנושות תתמודד איתו, אי פעם. זה ממש עניין של חיים ומוות! אם לא נעיר את הממשלה ונדרוש ממנה להכריז על מצב חירום אקלימי, ולשנות את ההתנהגויות שלנו כמדינה וכיחידים, לא נוכל לעשות את השינוי הדרסטי שנדרש מאיתנו ב8 שנים הקרובות.

בשנת 2030 אנחנו נגיע לנקודת אל חזור, זאת אומרת שלא משנה מה נעשה, לא נוכל להציל את עצמנו. אני מרגישה מחויבות ענקית לשים את הנושא הזה על מרכז השולחן ולפתוח למקבלי ההחלטות ולאזרחים ואזרחיות את העיניים.

תרשי לי לספר לך איך הכל קשור למשבר האקלים ולמה קריטי שנלחם על זה יחד. המזרח התיכון הוא אחד מ3 נקודות שההתחממות הגלובלית תשפיע עליהן הכי מהר. מה זה אומר? שיהיה כאן חם וקר בקיצוניות (כמו שאפשר כבר לראות עם 26 מעלות בינואר), יהיו מחסורי אוכל ומים, המדינות סביבנו ידרשו מקלט אצלנו מכיוון שאנחנו אחת המדינות המתקדמות מבחינה טכנולוגית ונוכל להתמודד עם המשבר בצורה טובה יותר (אך לא טובה באמת) מהמדינות שסביבנו.

זאת אומרת שיהיו מאות מיליוני פליטי אקלים על הגדרות שלנו, איך נתמודד עם זה? שלא נדבר על העניין שעניים וחלשים יפגעו הכי הרבה ממשבר האקלים. זה נושא שנוגע בכל אספקט של צדק שראוי להלחם עבורו!

הגורם מספר 1 לההתחממות הגלובלית הוא תעשיית המזון מן החי. עלינו לדרוש שינוי דרסטי למען בעלי חיים שסובלים ברמות בלתי נתפסות ולמען עתידנו שנלקח מאיתנו ומילדינו כל יום קצת יותר.

אני מאמינה שאוכל לייצג את הדמוקרטית בכבוד מכיוון שאני מאמינה בפוליטיקה אחרת. פוליטיקה שקופה וכנה. כל מי שתשאלי עלי יגיד שאני אומרת את מה שאני חושבת ולא מתביישת להלחם עבור מה שחשוב לי. אני חושבת שזה משהו שחסר כיום בממשלה שלנו, ואשמח להזדמנות להביא איתי גישה אחרת, שדואגת לאזרחים, ולא לעצמי.

אם אקבל את ההזדמנות להיות בכנסת, אני אעזר בידע ובניסיון הרב של כל הא.נשים המדהימים ומדהימות שיש סביבי וכך אוכל לייצג את מי שמצביע עבורנו בכבוד.

אשמח לספר לך יותר על עצמי בהמשך
תודה על ההזדמנות ובהצלחה לנו!
קישורים
תגית-מועמד-רשמי.png
bottom of page